75 734 72 99               biuro@grafboleslawiec.pl

O Nas

Drodzy Klienci,

Witamy na stronie firmy GRAF, która istnieje na rynku od 1999 roku. Przez tyle lat działalności zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie w handlu artykułami biurowymi, chemicznymi, materiałami eksploatacyjnymi, artykułami papierniczymi, szkolnymi oraz piśmiennymi.

Zaopatrujemy kompleksowo duże przedsiębiorstwa, mikro i średnie firmy, instytucje publiczne, szkoły i przedszkola we wszystkie artykuły niezbędne do pracy w każdym biurze.

Posiadamy własną bazę biurowo-magazynową, co powoduje, że gwarantujemy Państwu bardzo dobre ceny, wysoką jakość oferowanych produktów, profesjonalizm i szybkość działania - zależy nam na przyjemnej i partnerskiej współpracy.

Oferujemy zarówno wyselekcjonowane produkty biurowe znanych i cenionych marek oraz tańsze produkty dobrej jakości - w ten sposób każde biuro możemy kompleksowo zaopatrzyć we wszystkie potrzebne materiały.

Zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy radami w zakresie doboru odpowiednich artykułów niezbędnych w codziennej pracy biurowej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. Nasz sklep funkcjonuje w systemie samoobsługi, co pozwala Klientowi doskonale zapoznać się z całością naszej bogatej oferty, daje możliwość obejrzenia i sprawdzenia wybranych produktów i to wszystko w atrakcyjnych cenach.

Realizujemy zamówienia telefoniczne, przesłane faksem oraz mailem. Zamówione artykuły dostarczamy bezpłatnie własnym transportem. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

NAJWAŻNIEJSZA JEST SATYSFAKCJA KLIENTÓW Z DOKONANYCH U NAS ZAKUPÓW.